У Нью-Йорку вперше з 1958 року зареєстрували напад акули, постраждала українка

У Нью-Йорку вперше з 1958 року зареєстрували напад акули, постраждала українка

Нью-Йорк, пляж, заборона купатися
Працівники Департаменту парків і зон відпочинку Нью-Йорка встановлюють червоний прапор про заборонену купатися на пляжі Рокавей 8 серпня 2023 р. Фото: Associated Press

На пляжі Рокевей-біч у Нью-Йорку (США) вперше за 70 років зареєстрували напад акули. Жертвою стала 65-річна емігрантка з України Тетяна Колтунюк. У МЗС повідомили, що консули звернулися до лікарні, щоби отримати інформацію про її стан зараз і встановлюють зв'язок із рідними жінки.

Як пише The New York Times, акула вкусила жінку за ліву ногу, коли вона плавала біля пляжу, рятувальники почули її крики про допомогу. Вони витягли Колтунюк із води, наклали джгут та надали іншу першу допомогу, а потім доставили її до лікарні. У поліції повідомили, що стан жінки "важкий, але стабільний".

У поліцейському звіті зазначено, що Колтунюк втратила близько 9 кг плоті в результаті укусу, але фотографії, опубліковані в інтернеті, свідчать, що, хоч рани і серйозні, навряд чи йдеться про настільки великі пошкодження.

Після нападу акули у понеділок рятувальники обшукали з вертольотів прибережні води, але жодної акули не виявили, однак пляж закрили для відпочивальників.

Цей інцидент став першим за останній час підтвердженим нападом акули на пляжі Рокевей. Як свідчить Global Shark Attack File, останнє такий напад тут фіксували ще у 1958 році.

Громадянство постраждалої підтвердив ВВС Україна речник МЗС Олег Ніколенко.

"Українське громадянство постраждалої підтверджено. Консули звернулися до лікарні, щоби отримати інформацію про її стан зараз, також встановлюють зв'язок із рідними українки", — повідомив Ніколенко.

На початку червня єгипетська влада заборонила купання біля пляжу на єгипетському курорті у Червоному морі після смертоносного нападу акули на росіянина.

На початок