"Шахтар" пробився до третього в своїй історії півфіналу Ліги Європи

"Шахтар" пробився до третього в своїй історії півфіналу Ліги Європи Facebook FC Shakhtar Donetsk

Підопічні Луїша Каштру здобули переконливу перемогу 4:1 в Лізі Європи й не пустили до півфіналу швейцарський "Базель".

Матч чвертьфіналу Ліги Європи відбувся 11 серпня в німецькому Гельзенкірхені на арені "АуфШальке".

Голи: Мораес, (2), Тайсон (22), Патрік (75 з пенальті), Додо (88), ван Фонсфінкель (90+2).

Щойно прозвучав стартовий свисток, “Шахтар” відкрив рахунок. Жуніор Мораес випередив воротаря і головою замкнув подачу з кутового від Марлоса, 1:0.

На 22 хвилині гірники розпочали атаку з лівого флангу, і комбінація Марлоса, Алана Патріка та Тайсона вилилася в другий гол. Тайсон пробив лівою ногою, і з рикошету від Фабіана Фрая м’яч влетів у сітку воріт швейцарців, 2:0.

У другому таймі “Базель” міг скоротити відставання. У штрафному майданчику донеччан м’яч влучив у руку Додо. Арбітр переглянув епізод за допомогою VAR і вирішив не давати пенальті.

Вже за декілька хвилин у своєму штрафному сфолили швейцарці: 20-річний захисник Яннік Маршан збив з ніг Тайсона: цього разу рефері вказав на позначку. Алан Патрік не схибив, 3:0.

"Шахтар" пробився до третього в своїй історії півфіналу Ліги ЄвропиAssociated Press

Під завісу зустрічі донеччани зробили рахунок нищівним: Додо отримав пас від Тете і пробив у дальній кут, 4:0. VAR офсайду не показав.

"Базель" спромігся лише на гол престижу (90+2), автором якого став Рікі ван Фонсфінкель, 4:1.

Тож "помаранчево-чорні" втретє в історії зіграють у півфіналі Ліги Європи (раніше - Кубка УЄФА).

• У матчі наступної стадії 17 серпня "Шахтар" зустрінеться з "Інтером". У паралельному поєдинку "Манчестер Юнайтед" побореться за вихід до фіналу з "Севільєю", яка мінімально перемогла в 1/4 "Вулвергемптон" (1:0).
  • Нагадаємо, починаючи з чвертьфіналу, всі поєдинки Ліги Європи грають без матчу-відповіді на чотирьох стадіонах Німеччини. Поєдинок за головний трофей 21 серпня прийматиме Кельн.
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start