Київське "Динамо" програло чернігівській "Десні" у товариському матчі

Київське "Динамо" програло чернігівській "Десні" у товариському матчі Фото з фейсбук-сторінки ФК "Десна"

Київське "Динамо" програло чернігівській "Десні" з рахунком 1:2. Контрольний поєдинок в рамках підготовки до нового сезону Прем'єр-ліги відбувся на тренувальній базі в Конча-Заспі. Про це повідомляє прес-служба ФК "Десна".

Голами у ворота суперників чернігівців відзначилися Олександр Філіппов на 32 хвилині. На 67 хвилині Віктор Циганков не реалізував пенальті, втім на 80-ій вже зрівняв рахунок у матчі. На 82 хвилині гравець "Десни" Ілля Шевцов вивів команду вперед.

Наступний товариський матч чернігівців відбудеться 14 серпня. Суперник - донецький "Олімпік".

Нагадаємо, 11 серпня, команда Олександра Рябоконя перемогла вишгородський "Діназ" з рахунком 1:4. Хет-трик оформив Ілля Шевцов. Один з них з пенальті. Голом відзначився й Пилип Будківський.