На передовій загинули двоє військових з Рівненщини — Євген Радчук та Володимир Озарчук

На передовій загинули двоє військових з Рівненщини — Євген Радчук та Володимир Озарчук

Загинули Володимир Озарчук та Євген Радчук
Колаж Суспільне Рівне/ Фото: Соснівська, Гощанська громади

На війні загинули двоє бійців з Рівненщини — Володимир Озарчук із села Губків та Євген Радчук з Гощі. Про це повідомили на Facebook-сторінках тергромад.

Євген Радчук

52-річний Євген Радчук проживав у селі Губків Соснівської тергромади. З червня 2022 року він був старшим стрільцем-оператором механізованої роти.

"Жорстока війна забирає найкращих синів та доньок України, які стали в ряди воїнів та гідно дають відсіч ворогу заради нашої незалежності, нашої свободи. Щирі співчуття рідним та близьким захисника", — йдеться у дописі Сосновської сільради у Facebook.

Загинув Євген Радчук
Колаж Суспільне Рівне/ Фото: Соснівська громада

52-річний Євген Радчук загинув 6 серпня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу біля населеного пункту Авдіївка на Донеччині.

Володимир Озарчук

Володимир Озарчук проживав у Гощі Рівненського району.

"Щирий і товариський, вірний друг, надійний і справедливий побратим. Україна втратила ще одного героя, який щиро любив та до останнього подиху боровся за її незалежність і свободу. Про церемонію прощання та поховання загиблого буде повідомлено додатково", — йдеться у дописі Гощанської сільради у Facebook.

Загинув Володимир Озарчук
Фото: Гощанська громада

Сержант Володимир Озарчук загинув 8 серпня 2023 року внаслідок отриманих поранень під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району на Донеччині.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок