Дрон-камікадзе для взводу "Рівняни-Гонор": волонтери "ГВІНТу" анонсували концерт, щоб зібрати гроші на безпілотник

Дрон-камікадзе для взводу "Рівняни-Гонор": волонтери "ГВІНТу" анонсували концерт, щоб зібрати гроші на безпілотник

Дрон-камікадзе для взводу "Рівняни-Гонор": волонтери "ГВІНТу" анонсували концерт, щоб зібрати гроші на безпілотник
Колаж: Суспільне Рівне\Фото: Facebook Ігор Проценко, Oт Vinta

Власне виробництво FPV-дронів камікадзе — один із напрямів роботи рівненсько-харківського товариства волонтерів "ГВіНТ". Собівартість такого апарата становить 15 тисяч гривень. І щоб зібрати ці гроші на 12 липня у Рівному анонсували концерт, розповіла волонтерка Олена Сєргєєва. Його організовують для підтримки взводу "Рівняни-Гонор" у батальйоні "Вовки да Вінчі".

Товариство "ГВІНТ" створили для адресної підтримки взводу добровольців з одного міста. Гроші на дронову техніку для них збирають у рамках благодійного марафону "Спільна боротьба", який розпочали в березні, а завершать – у день перемоги України у війні з РФ.

Окремий взвод "Рівняни-Гонор" під крилом батальйону "Вовки да Вінчі" воює на передовій із серпня 2022 року. Це 30 добровольців з одного міста, пояснила Олена Сєргєєва. Товариство "ГВІНТ"Назва волонтерського об'єднання розшифровується як громадсько-волонтерське інноваційно-наукове товариство. заснували для того, щоб адресно допомагати їм дроновою технікою. Наразі бійцям хочуть придбати FPV-дрон.

"Хлопці зараз на дуже гарячому напрямку. Принцип керування FPV-дрону — військовий одягає на себе відповідне обладнання і веде керує дроном, як у відеоіграх. Цей апарат здатний на швидкості 190 км/год на відстань до десяти кілометрів нести півтора кілограмову вагу, стільки важить, наприклад, протитанкова граната. І влучання вже більш точне. Його собівартість — 15 тисяч гривень", — пояснила волонтерка Олена Сєргєєва.

Потрібну суму на FPV-дрон "ГВІНТ" збиратиме під час концерту 12 серпня. Він відбудеться у рамках благодійного марафону "Спільна боротьба", який розпочали в березні, а завершать – у день перемоги України у війні з РФ, зазначила Олена Сергєєва:

"Благодійний концерт організовуємо у День молоді. Для цього зібрали митців вже більше вокально-танцювального напряму. І 12 серпня, в суботу, на 15:00 на Зелену сцену в парку Шевченка ми запрошуємо всіх, хто хоче подивитися і долучитися до збору грошей на цей дрон".

Учасниками концерту є мистецьке об'єднання "Едельвейс", вихованці ПДМу, співачка і бард Христина Панасюк та гурт "Ot Vinta", який, зі слів Олени Сєргєєвої, у Рівному не виступав майже три роки.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок