У частині Рівного, де виявили скаженого кота, вакцинували тварин

У частині Рівного, де виявили скаженого кота, вакцинували тварин

У частині Рівного, де виявили скаженого кота, вакцинували тварин
Суспільне

У районі на вулиці Соборній, де розташовані будинки офіцерського складу, вакцинували домашніх та дворових тварин. Нагадаємо, у суботу, 1 серпня, на цій території знайшли кота, в якого виявили сказ.

У вівторок, 11 серпня, зранку і до обіду на Соборній чергувала лікарка міської ветеринарної клініки Галина Хомей. За її словами, домашнім тваринам відомості про щеплення вносять у їхній паспорт, а безпритульних просто реєструють у журналі вакцинації. Лікарка розповіла, що сказ небезпечний тим, що – невиліковний. Заразитися ним можуть як тварини, так і люди.

"Дві собачки у нас є дворових, такі вже старенькі, вже їм більше ніж 10 років, не агресивні, гарні собаки, нічого за ними не спостерігалося ніколи", – розповіла рівнянка Вікторія Полюхович. І додала, що дворових котів на вулиці не помічала.

Нагадаємо, від понеділка, 10 липня, у Рівному на частині вулиць Дубенська, Соборна, Теліги та Вербова ввели карантинні обмеження через сказ. У Рівному це другий випадок сказу тварин у цьому році. Першою була лисиця, яку на початку року загриз пес на вулиці Малорівненській.

Автор: Руслан Савуляк

На початок