Еліна Світоліна у двох сетах програла американці Коллінс на старті турніру WTA1000 у Монреалі

Еліна Світоліна у двох сетах програла американці Коллінс на старті турніру WTA1000 у Монреалі

Еліна Світоліна у двох сетах програла американці Коллінс на старті турніру WTA1000 у Монреалі
Еліна Світоліна. Фото: AP Photos

Українська тенісистка припинила виступи вже в першому раунді змагань.

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи на турнірі WTA1000, що проходить у Монреалі. У двох сетах українська тенісистка програла американці Данієль Коллінс.

Світоліна потрапила до списку учасниць основної сітки турніру в Монреалі завдяки захищеному рейтингу. І стартувала на ньому другою серед українок: першою була Ангеліна Калініна, яка в двох сетах поступилася американці Слоан Стівенс.

Суперницею Світоліної на старті змагань стала інша американка - Данієль Коллінс. Уперше тенісистки зустрілися між собою ще на початку 2020 року у Брісбені - тоді Коллінс здобула перемогу за підсумками двох сетів.

Як минув матч Світоліна - Коллінс?

  • Перший сет розпочався рівно між тенісистками - Світоліна та Коллінс взяли перші два гейми на власних подачах. Однак за рахунку 3:2 американка зробила перший брейк, а через гейм - ще один, здобувши перемогу у партії з рахунком 6:2.
  • Ключовим моментом другої партії став четвертий гейм на подачі Світоліної, який закінчився брейком Коллінс. Мала можливість американка зробити його і за рахунку 4:1, однак українка відіграла два брейкпоїнти.
  • Зрештою, другий сет закінчився з повторення рахунку першого - 6:2. Матч тривав 1:12 години, Коллінс мала перевагу над Світоліною у відсотку набраних очок на другій подачі (67% проти 36% у українки).

WTA1000. Монреаль, перше коло

Данієль Коллінс (США) - Еліна Світоліна (Україна) 2:0 (6:2, 6:2)

Що означає результат Світоліної?

  • Участь на турнірі продовжують дві українки: Марта Костюк та Леся Цуренко ще не провели свої матчі першого кола.
  • Світоліна вдруге поспіль програла американській тенісистці на турнірах WTA. У Вашингтоні Еліна припинила виступи у чвертьфіналі, поступившись Джессіці Пегулі.
  • Монреаль - один із заключних турнірів WTA перед останнім Грендслемом US Open. 14 серпня відбудеться турнір WTA1000 у Цинциннаті, а через тиждень після нього - у Клівленді.
На початок