До Дня Незалежності для дітей проведуть Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?"

До Дня Незалежності для дітей проведуть Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?"

Конкурс проводиться за двома категоріями — малюнок і фотографія
Діти малюють Фото (ілюстративне): Pixabay

До Дня Незалежності для дітей пройде ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?". До участі запрошуються діти віком від 4 до 18 років з нашої держави та української діаспори різних країн світу. Прийом конкурсних робіт триває до 24 серпня включно.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації. Зазначається, що конкурс має сприяти:

  • культурно-освітньому розвитку
  • формуванню у дітей і підлітків національної ідентичності
  • патріотичному вихованню
  • соціальній підтримці талановитої молоді, їхній самореалізації та творчому розвитку
  • популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану.

У КМДА поінформували, що конкурс проводиться за двома категоріями — малюнок і фотографія. Авторами робіт можуть бути виключно учасники конкурсу.

До Дня Незалежності для дітей проведуть Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?"
Афіша конкурсу малюнків та фотографій "Що для мене Україна?" Фото: КМДА

У категорії "Малюнок" індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається в одній із чотирьох вікових номінацій. У категорії "Фотографія" конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

"Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах та не порушують авторські права інших осіб",— йдеться у повідомленні.

У категорії "Малюнок" один учасник конкурсу має право подати не більше 3 конкурсних робіт на одну чи три різні тематики. Малюнок має бути виконаний у довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 або А3.

Категорія "Фотографія" не містить окремих номінацій та вікового розподілу. На конкурс подаються не більше 5 фотографій, що відображають одну або дві волонтерські ініціативи, в яких брала участь одна дитина чи група дітей та була направлена на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим внаслідок війни, тваринам тощо. Разом із фото надається опис зображеної волонтерської ініціативи (до 5 речень),— зауважили в адміністрації.

Детальні умови участі в конкурсі можна переглянути на сайті.

Що відомо про конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?"

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій "Що для мене Україна?" у 2020 та 2021 роках зібрав понад 17 100 робіт від 9 596 учасників.

Малюнок однієї з переможниць конкурсу 2021 року став макетом для поштової марки "Українська мрія", випущеної Укрпоштою у 2022 році.

На початок