Жителі одного з мікрорайонів Києва тимчасово залишаться без газу. Де саме

Жителі одного з мікрорайонів Києва тимчасово залишаться без газу. Де саме

У столичному мікрорайоні Віта-Литовська з 14 серпня тимчасово припинятимуть подачу газу
У Києві в одному з мікрорайонів не буде газу. Фото (ілюстративне): УНІАН

У столичному мікрорайоні Віта-Литовська з 14 серпня тимчасово припинятимуть подачу газу споживачам через ремонт мереж. Роботи з відновлення розподілу природного газу почнуться з 15 вересня.

Про це інформує пресслужба "Київгазу".

Комунальники перевірятимуть стан мереж та проводитимуть модернізацію обладнання.

"Заплановані заходи включають, зокрема: встановлення запірної арматури новітнього зразка для секціонування газових мереж мікрорайону, ревізію газорегуляторних пунктів, обслуговування та позаплановий поточний ремонт із заміною запірної апаратури шафових газорегуляторних пунктів", — йдеться у повідомленні "Київгазу".

Зазначається, що терміни відновлення можуть бути скорочені.

Інформування про хід ремонтних робіт буде здійснюватися у Viber та Telegram каналах, а також на стенді в тимчасовому центрі обслуговування абонентів житлового масиву Віта-Литовська, — повідомляє пресслужба підприємства.

Також "Київгаз" додав перелік адрес, за якими з 14 серпня тимчасово припиняється розподіл природного газу.

Що відомо про підготовку до опалювального сезону у Києві

У Солом’янському районі Києва триває підготовка до опалювального сезону котельні, яка експлуатується ще з 1962 року. Вона забезпечує теплом та гарячою водою 1 069 будівель.

На початку липня фахівці КП "Київтеплоенерго" почали ремонт двох водогрійних котлів одного з теплоджерел, що подає тепло у 2,3 тис. будинків столиці.

Посадовці КМДА перевіряли, як триває підготовка до опалювального сезону у Голосіївському районі Києва. Інспектували укриття, пункти обігріву, перебіг ремонтних робіт на тепломережі. Загалом виконані понад 60% необхідних робіт на об’єктах теплопостачання.

У столиці комунальники "Київтеплоенерго" ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У Києві відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки. Комунальники зазначають, що на цій ділянці за 38 років труби відпрацювали свій ресурс.

Також раніше столичні комунальники відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

На початок