Троє постраждалих від вибуху газового балона лікуються у медзакладах Полтави: який їхній стан

Троє постраждалих від вибуху газового балона лікуються у медзакладах Полтави: який їхній стан

Стан потерпілих після вибуху у Полтаві
Суспільне Полтава

Троє людей, які постраждали внаслідок вибуху газового балона нині перебувають у лікарнях міста. Їх із різними травмами до реанімаційних відділень доставили бригади екстреної допомоги. Про це Суспільному розповів завідувач відділення інтенсивної терапії 3 міської лікарні Полтави Віталій Токар.

73-річний власник газового балона, через який стався вибух, та його 72-річна дружина – в медзакладі з високими відсотками опіків, повідомив Суспільному завідувач відділення інтенсивної терапії 3-ої лікарні Полтави Віталій Токар.

"На даний момент хворі стабільно тяжкі. З таким високим відсотком опіків, включаючи опіки обличчя, опіки дихальних шляхів, опіки очей і тулуба. Поки вони не вийдуть з опікового шоку, десь п’ять-сім, до десяти днів, потім ми можемо говорити про перевід їх в Кременчук в опіковий центр до комбустіологів. Зараз вони будуть знаходитись у нас", - розповідає завідувач відділення інтенсивної терапії 3-ої лікарні Полтави Віталій Токар.
Троє постраждалих від вибуху газового балону лікуються у медзакладах Полтави: який їхній стан
Фото квартири постраждалих. Сайт ДСНС у Полтавській області

А їхній 44-річний сусід із травмами ноги та голови в іншій лікарні Полтави. Його прооперували, розповів завідувач травматологічного відділення 1-ї лікарні Полтави Артем Гончаров.

"Пацієнт поступив до нас у важкому стані, на сьогодні стан його стабільний, він буде переведений в загальний стаціонар. Йому надається повністю вся медична допомога, яка необхідна, за рахунок лікарні. Йому проведено перший етап оперативного втручання, а далі буде плануватися подальше лікування у нашому відділенні", - говорить завідувач травматологічним відділенням 1-ї лікарні Полтави Артем Гончаров.
Троє постраждалих від вибуху газового балону лікуються у медзакладах Полтави: який їхній стан
Вибух стався 6 серпня. Суспільне Полтава

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок