Хмельничанки стали призерками чемпіонату України з веслування на байдарках та каное Фото: з сайту Хмельницької міської ради

Двоє хмельничанок – Анастасія Дежицька та Тетяна Зозуля, зайняли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное серед молоді до 23 років та юніорів, що проходив з 4 по 7 серпня у Дніпрі.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Вихованки Хмельницької ДЮСШ №2 на чемпіонаті України представляли збірну команду Хмельницької області та показали гарні результати. Анастасія Дежицька зайняла 2 місце в каное-одиночці серед юніорок на дистанції 1000 метрів, а також у парі з Тетяною Зозулею посіла 3 місце у змаганнях в каное-двійці серед юніорок на дистанції 5000 метрів.

Вихованки Хмельницької ДЮСШ №2 на чемпіонаті України представляли збірну команду Хмельницької області. Фото: з офіційного сайту Хмельницької міської радиФото: з офіційного сайту Хмельницької міської ради

В чемпіонаті взяли участь близько 300 спортсменів із різних міст України. Змагання були відбірковими на міжнародні змагання та до національної збірної команди України.

До чемпіонату України спортсменок підготували майстри спорту України з веслування на байдарках і каное, тренери-викладачі Хмельницької ДЮСШ №2 Микола Кушта та Сергій Солтик.