У Чернівцях на вулиці Руській планують встановити чотири підземні смітники

У Чернівцях на вулиці Руській планують встановити чотири підземні смітники

У Чернівцях на вулиці Руській планують встановити чотири підземні смітники
Підземні смітники побизу кінотеатру "Чернівці". Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

У Чернівцях на вулиці Руській, 236 планують встановити чотири підземні смітники на території мікрорайону “Сонячне містечко”. Вартість облаштування становитиме понад один мільйон гривень.

Про це йдеться у тендері на Prozzoro.

Проєкт з облаштуванням підземних смітників на вулиці Руській, 236 переміг у Бюджеті участі у 2021 році, але через повномасштабне вторгнення його відтермінували, сказала у коментарі Суспільному головна спеціалістка відділу комунікацій міськради Дана Кошова. Також зросла вартість облаштування — з понад 400 тисяч гривень до понад одного мільйону гривень.

Облаштування відтермінувалось й через те, що фінансування цього проєкту по Бюджету участі не повинне перевищувати одного відсотка від загального міського бюджету, каже Кошова.

"Змінили ціну 13 липня назасіданні експертної групи із Бюджету ініціатив чернівчан. Тоді комісія проголосувала за збільшення кошторису для цього проєкту. Здорожчали і матеріали, і роботи, і обладнання, і обслуговування. Якщо порівнювати ціни з 2021 роком, то можна сміливо сказати, що зараз все подорожчало мінімум удвічі", — каже Кошова.

Смітники облаштують за таким же проєктом, як поблизу кінотеатру "Чернівці" та на вулиці Комарова. За словами Кошової цими смітниками зможуть користуватись не лише жителі "Сонячного містечка", але й сусідніх районів.

Наразі оголосили тендер на облаштування підземних смітників, заявки учасників прийматимуть до 10 серпня. Згідно з тендером, роботи планують завершити до кінця березня наступного року.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок