У Чернігові та Бахмачі попрощалися з двома загиблими бійцями ЗСУ

У Чернігові та Бахмачі попрощалися з двома загиблими бійцями ЗСУ

У Чернігові та Бахмачі попрощалися з двома загиблими бійцями ЗСУ
ФОТО: колаж Суспільне Чернігів

У Чернігові та Бахмачі 5 серпня в останню путь провели двох бійців ЗСУ: солдатів В'ячеслава Савенка та Віталія Полєщука, які загинули в боях на Донецькому та Запорізькому напрямках. Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

В'ячеслав Савенко народився 16 серпня 1991 року у Чернігові, де провів все своє життя. Тут навчався в місцевій загальноосвітній школі №29. Закінчив професійне технічне училище №18. Працював автомеханіком.

З 19 років проходив строкову військову службу. У 2015 році брав безпосередню участь в АТО, захищаючи Україну на Луганщині.

Солдат В'ячеслав Савенко
Солдат В'ячеслав Савенко. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

З першого дня повномасштабного російського вторгнення вкотре став до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1815 на посаді водія кулеметного взводу.

Загинув 30 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Катерининському соборі, поховали на кладовищі "Ялівщина".

Віталій Полєщук народився 8 жовтня 1990 років у місті Жовті Води Дніпропетровської області.

Згодом родина переїхала до Києва, де Віталій закінчив школу. Потім навчався в Київському електромеханічному технікумі залізничного транспорту. Працював на Київському механічному заводі.

Солдат Віталій Полєщук
Солдат Віталій Полєщук. ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

У 2011 році з родиною переїхав до міста Бахмача, де працював слюсарем у депо. Згодом знову працював у Києві, потім мав власну справу.

До лав ЗСУ долучився у грудні 2022 року. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4674 на посаді командира гармати артилерійського взводу.

Загинув 31 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.

Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі міста Бахмач.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок