Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ

Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ

Закарпатські виші готуються до прийому документів на вступ Суспільне Закарпаття

З 13-го серпня закарпатські виші розпочнуть прийом документів від вступників. Про це розповів заступник секретаря приймальної комісії Ужгородського національного університету Ярослав Агій.

В Ужгородському національному університеті приймальні комісії будуть працювати на кожному факультеті окремо.

Закарпатські виші готуються до приймання документів на вступ

Закарпатські виші готуються до приймання документів на вступ

Декан факультету математики та цифрових технологій Михайло Повідайчик каже: "Цього року зменшили кількість членів вибіркової комісії до 5, але ми чергуємося до обіду - після обіду, тобто нас менше людей. Ми так налагоджуємо роботу з нашими абітурієнтами, що заходять одна-дві людини, більше не заходять". За словами Михайла Повідайчика в аудиторіях розміщені антисептики, члени комісії дотримуються маскового режиму.

Кожен абітурієнт може ознайомитися із контактами вибіркової комісії обраного факультету на сайті вишу, каже заступник секретаря приймальної комісії Ярослав Агій.

"Факультети, які фізично розташовані тут, за адресою вул. Університетська, 14, вони приймають у себе на факультеті, визначають аудиторію, у якій буде здійснюватися прийом вступників. Ті факультети, які фізично розміщені в інших корпусах, то для кожної вибіркової комісії окремо виділена кімната", — додав заступник секретаря приймальної комісії.

За словами Ярослава Агія, в приміщеннях розміщені антисептики, при вході відвідувачам вимірюють температуру.

У Мукачівському державному університеті для прийому документів на вступ виділили дві аудиторії. Там розмістили столи із захисними екранами.

Заступниця секретаря приймальної комісії МДУ Лариса Медвідь каже: приміщення для прийому документів сформовані таким чином, що між вступниками і членами комісії буде розміщуватися захисний екран з дотриманням дистанції.

"Біля входу в нас чергують чергові, котрі проводять температурний скринінг. Вхід без масок до вишу не допускається. Крім того, під час вступних випробувань ми розмістили вступників в аудиторіях таким чином, щоб між ними відстань була не менше півтора метра, один вступник може сісти за одну парту", — розповіла Лариса Медвідб. За її словами, в приміщеннях проводять провітрювання, вологе прибирання та дезінфекцію.

Закарпатські виші готуються до приймання документів на вступ

Закарпатські виші готуються до приймання документів на вступ

Ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник розповів: у приймальній комісії закладу розмістили два столи із півтораметровою дистанцією.

Читайте також: "З 1 серпня абітурієнти почнуть створювати особисті кабінети для вступу до вишів".

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди