На Київщині пропонують безкоштовне житло для переселенців: які умови

На Київщині пропонують безкоштовне житло для переселенців: які умови

На Київщині пропонують безкоштовне житло для переселенців: які умови
Фото: Бучанська міська рада

Отримати безкоштовне тимчасове житло на Київщині можуть переселенці та постраждалі від збройної агресії РФ, які проживають в Бучанському районі.

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Благодійний фонд "До України з Любов'ю" пропонує допомогу із тимчасовим житлом:

  • 135 квартир у Софіївській Борщагівці. Пріоритет надається тим, хто працює або працевлаштується.
  • 330 квартир у с.Тарасівка Фастівського району. Пріоритет надається членам сімей загиблих, інвалідам війни, постраждалим від війни, ВПО.
  • Самотнім літнім ВПО надається житло у Колонщині (Макарівська ТГ).

Для отримання житла потрібно вказати дохід кожного члена родини, а також їхні ПІБ, вік, рід діяльності та соціальний статус. Родина переселенців може заповнити лише одну анкету. Подати її можна за цим посиланням.

Що відомо про допомогу для ВПО та людей, які втратили житло на Київщині

У червні 2022 року в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Вони є також в Ірпені, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.

Станом на травень 2023 року, у модульних містечках регіону були вільні 3,5 тисячі місць для переселенців. Загалом там можуть мешкати 7,5 тисяч людей.

Київщина вже прийняла 334 тисячі переселенців. Невдовзі в регіоні відкриють ще одне модульне містечко.

Агентство ООН у справах біженців започаткувала спеціальну програму для вимушено переміщених осіб в Україні, яка зокрема допоможе покрити їхні основні потреби в оренді житла, їжі та предметах гігієни.

Також УВКБ ООН опікується відновленням будинків у Макарівській та Бородянській громадах Київської області, які були пошкоджені під час бойових дій.

На початок