У двох гравців першої команди "Динамо" виявлено коронавірус

У двох гравців першої команди "Динамо" виявлено коронавірус

Офiцiйно
У двох гравців першої команди "Динамо" виявлено коронавірус Facebook FC Dynamo Kyiv

Офіційний сайт "Динамо" повідомив про два випадки коронавірусу в першій команді. Гравці відбудуть двотижневий карантин, а тренування продовжать.

Як йдеться, у нападника основного складу Назарія Русина були виявлені симптоми COVID-19, після чого йому було зроблено відповідний тест, який підтвердив наявність вірусу в організмі. Також позитивним виявився тест його сусіда по кімнаті на тренувальній базі клубу, півзахисника Романа Вантуха.

Після цього всім гравцям "Динамо" екстрено були зроблені ПЛР-тести на коронавірус. Усі інші результати виявилися негативними.

Русин та Вантух ізольовані від команди і пройдуть двотижневий карантин.

У пресслужбі клубу додали, що тренувальний процес "Динамо" триває у штатному режимі, а за станом здоров'я футболістів, тренерів та персоналу стежить медична група клубу.

Крім того, COVID-19 виявлено в одного з футболістів академічної групи хлопців 2006 року народження. Усі гравці цієї вікової групи "Динамо" відправлені на двотижневий карантин.

Як відомо, у серпні 21-річний Назарій Русин зіграв весілля на Львівщині, де зафіксовано найбільше випадків зараження на COVID-19 від початку пандемії: 10 851, повідомляє МОЗ України. Однак, як наголосив сам Русин у Instagram-сторі, одружився він 27 липня, і перший тест, зроблений 30 липня, показав негативний результат.

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс