10 громад Київщини отримали шкільні автобуси

10 громад Київщини отримали шкільні автобуси

Громади Київщини отримали 10 шкільних автобусів для перевезення учнів
Шкільні автобуси. Фото: КОВА

Громади Київщини отримали 10 шкільних автобусів. Це — перша партія транспортних засобів для закладів освіти, які придбали за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Загалом громади області отримають 45 автобусів.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Нові автобуси передбачені, насамперед, для того, щоб учні могли дістатися до новостворених опорних закладів освіти або шкіл, які планується оптимізувати. Ще частина – тим школам, які передали свій транспорт на потреби військових", – зазначив Руслан Кравченко.

10 нових автобусів передали Гребінківській, Рокитнянській, Ставищенській, Узинській, Золочівській, Пірнівській, Богуславській, Васильківській, Кагарлицькій та Боярській громадам.

Начальник Київської ОВА нагадав, що внаслідок російського вторгнення на Київщину знищені 12 шкільних автобусів, ще 25 – були пошкоджені і потребували ремонту.

Нині на території області працюють 328 шкільних автобусів. Підвезення до місць навчання потребують понад 32 тис. дітей. За даними КОВА, щонайменше, 85 одиниць транспорту не вистачає. Частково потреба покривається завдяки допомозі міжнародних партнерів.

Що відомо про забезпечення перевезення школярів на Київщині

На початку червня 2022 року у Київській ОВА вирішили, що для учнів закладів освіти, які під час війни зазнали значних руйнацій, будуть організовані шкільні автобуси до найближчих вцілілих шкіл.

Перед початком минулого навчального громади Київщини, які постраждали від наслідків повномасштабної агресії РФ, отримали 40 шкільних автобусів.

У Європейській комісії підтвердили відправлення 65 шкільних автобусів як частини гуманітарної допомоги Україні.

На початок