Meta планує запустити чат-боти з Лінкольном та іншими "персонами" — FT

Meta планує запустити чат-боти з Лінкольном та іншими "персонами" — FT

Meta
Meta. Ілюстративне фото: AP

Власник Facebook Meta, намагаючись підвищити взаємодію з платформами соціальних мереж, у вересні готується запустити низку чат-ботів на основі штучного інтелекту з образами різних особистостей уже наступного місяця.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на три джерела.

Зазначається, що компанія на чолі з генеральним директором Марком Цукербергом розробляє прототипи чат-ботів, які зможуть спілкуватися з 4 мільярдами користувачів, наче людина.

За словами джерел, деякі з чат-ботів, яких співробітники охрестили "персонами", мають вигляд різних особистостей. Зокрема, компанія дослідила можливість запустити один, який би говорив як Авраам Лінкольн, а інший, який би консультував щодо варіантів подорожей мав би вигляд серфера.

За словами одного з джерел, чат-боти можуть бути запущені вже у вересні. Їхня мета полягатиме в тому, щоб забезпечити нову функцію пошуку та пропонувати рекомендації, а також бути цікавим продуктом, з яким люди можуть грати.

Зазначається, що Мета прагне використати ажіотаж навколо ШІ і кинути виклик конкурентам, таким як OpenAI та TikTok. За словами експертів, окрім підвищення залученості чат-боти можуть збирати величезні нові обсяги даних про інтереси користувачів. Це могло б допомогти Meta краще орієнтуватися на користувачів із більш релевантним вмістом і рекламою. Більшість доходів Meta, які становлять 117 мільярдів доларів на рік, надходять від реклами.

13 липня в Україні став доступним штучний інтелект від Google. Цей чатбот допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання.

На початок