У Херсоні виплатили першу допомогу від Європейського Союзу постраждалим внаслідок підтоплення

У Херсоні виплатили першу допомогу від Європейського Союзу постраждалим внаслідок підтоплення

черга
Херсон. Люди стоять в черзі на отримання допомоги від Європейського Союзу, 31 липня 2023 року Фото: Роман Мрочко/Telegram

У Херсоні перші 250 жителів, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС отримали допомогу від Європейського Союзу. Про це у Telegram повідомив керівник Херсонської МВА Роман Мрочко.

За його даними, по 18500 гривень на загальну суму понад 4,6 млн грн виплатили сімʼям з вулиць Чайковська та Причальна.

Виплати здійснили завдяки фінансуванню в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу, а також від Ново Нордіск та Міністерства закордонних справ Нідерландів, йдеться у повідомленні.

За даними Херсонської ОВА, 9811 жителів Херсонської області, житло яких пошкоджене внаслідок підриву військами РФ Каховської ГЕС подали заяви на допомогу від держави. Йдеться про 5 тисяч гривень на кожного члена родини з держбюджету.

На Херсонщині зросла кількість заяв на обстеження та надання компенсації за пошкоджене житло внаслідок підриву армією РФ Каховської ГЕС та російських обстрілів. Через те, що у 90 відсотків заявників з сіл немає документів на право власності, на місце роботи комісій будуть виїздити нотаріус або юрист.

Як людям на Херсонщині отримати компенсацію за зруйноване внаслідок обстрілів майно, читайте тут.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок