Через постійні російські обстріли 32 населені пункти Херсонської області залишаються без електрики

Через постійні російські обстріли 32 населені пункти Херсонської області залишаються без електрики

Зруйнований обстрілами стовп у Херсоні
Херсон, електричний стовп зруйнований російським снарядом, 30 червня 2023 р. Фото: Суспільне Херсон

Через постійні обстріли російської армії,32 населених пункти Херсонської області, які знаходяться поблизу річки Дніпро, залишаються без електроенергії, повідомив в ефірі загальнонаціонального марафону керівник ОВА Олександр Прокудін.

За його словами саме через обстріли російської армії туди не можуть дістатись енергетики. Друга причина відсутності світла: знищенні трансформаторні станції, знищенні великі опори енергозабезпечення, які знаходяться поблизу Дніпра. Їх поновити неможливо.

"Кожен день екологічна служба бере проби як води пониззя Дніпра, так і в колодязях та свердловинах. Екологічних проблем в регіоні немає, інфекційних захворювань не виявили", — сказав Прокудін.

Раніше голова ОВА повідомив, що на деокупованій території Херсонської області відновлюють українське телевізійне мовлення. Фахівці запустили телевежу у Бериславському районі, яка має радіус покриття близько 25 кілометрів.

Також відомо, що у Великоолександрівській громаді Бериславського району, яка має проблеми з питною водою через обміління Каховського водосховища, за підтримки Solidarités international встановлять чотири станції очищення води та дві водонапірні башти.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок