Лікарські трави для фармацевтичних компаній Австрії вирощують на Хмельниччині

Лікарські трави для фармацевтичних компаній Австрії вирощують на Хмельниччині

Лікарські трави для фармацевтичних компаній Австрії вирощують на Хмельниччині Фото: Суспільне Поділля

Лікарську розторопшу для фармацевтичних компаній Австрії вирощують на Хмельниччині, в Красилівському районі. Зараз час її збору — розповідає суспільному головний агроном агрокомпанії Василь Косюк.

За його словами, цього року планують надати австрійським партнерам для виготовлення ліків приблизно 300 тонн розторопші.

На полі агрокомпанії зараз збирають лікарську розторопшу. Фото: Суспільне ПоділляФото: Суспільне Поділля

На полі агрокомпанії зараз збирають лікарську розторопшу. Фото: Суспільне Поділля

На полі агрокомпанії в Красилівському районі, де зараз збирають лікарську розторопшу, схожу на колючий будяк, усе в пухові цієї рослини. Перебувати на такому полі проблематично, та розторопша того варта, каже головний агроном Василь Косюк. За його словами, платять за тонну насіння приблизно тисячу євро, тож під культуру відвели шосту частину земель господарства. Цього року планують зібрати не менше трьохсот тонн насіння лікарської розторопші, яке використовують для виготовлення ліків.

«Досить непримхлива, але важко збирати. Вона зараз суха, вітер, випадає зерно. А для вирощування технологія не важка. Засоби захисту дуже обмежені», - розповідає агроном.

Так виглядає насіння розторопші. Фото: Суспільне ПоділляФото: Суспільне Поділля

Так виглядає насіння розторопші. Фото: Суспільне Поділля

Засоби захисту обмежені ще й тому, що розторопшу постачають на фармацевтичні заводи західної Європи. І вмісту жодних хімічних препаратів у ній не може бути.

Насіння з поля привозять на завод. Обладнання встановлене спеціальне, не тільки для очищення насіння. Тихохідні норії і стрічкові транспортери не пошкоджують насінини. Сировина для австрійських фармацевтів має бути не травмованою, чистою і без домішок.

Розторопшу після очищення висипають у сухі дерев'яні ящики. Фото: Суспільне ПоділляФото: Суспільне Поділля

Розторопшу після очищення висипають у сухі дерев'яні ящики. Фото: Суспільне Поділля

Керівник виробництва Віктор Котік розповідає: людський фактор завдяки комп’ютеризації знівелювали, все працює автоматично. За його словами, є вимоги і до зберігання насіння. Воно має бути сухе. Тож розторопшу після очищення висипають у сухі дерев'яні ящики. Які в Україні, за словами Віктора Котіка, майже не використовуються, а в Європі кількадесят років, як повернулися до природних матеріалів.

Читайте також

  • Фермер на Хмельниччині розводить три породи шиншил
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди