Рівненський “Кардинал” здобув “бронзу” у Львові

Рівненський “Кардинал” здобув “бронзу” у Львові Скрін: YouTube Sport TV

Перемогою над житомирською командою “ІнБев” завершив виступи на турнірі “Кубок Львівщини” рівненський футзальний клуб “Кардинал”. У підсумку рівняни посіли третє місце з шести колективів.

Матч за третє місце проти житомирського “ІнБев” підопічні Ігоря Москвичова розпочали з пропущеного голу. Та, судячи з усього, це мобілізувало рівнян, і вони до перерви забили чотири голи у відповідь. Відзначилися Анатолій Мілінькій, Володимир Кручок, Максим Мануйленко та Олександр Басич.

Після перерви житомиряни заволоділи ініціативою, і один гол відіграли. Втім, “Кардинал” зібрався, вирівняв гру, і забив ще двічі. Спочатку після проходу Володимира Кручка дубль оформив Басич. А на останніх хвилинах, коли суперники зняли воротаря, у порожні ворота влучив Роман Горпинич – 6:2.

Нагадаємо, на груповому етапі турніру рівняни програли львівській “Енергій” – 2:3 та переміг аматорську команду “Фенікс” з Вінниці. Крім того поза заліком зіграли – 1:1 з хмельницьким “Соколом”.

“Кубок Львівщини” для рівнян став заключним етапом підготовки до чемпіонату Екстраліги, що стартує 22 серпня. У стартовому турі “Кардинал” прийматиме чемпіона України херсонський “Продексім”.

Автор: Сергій Татаренко