Закриття лікарні імені Лучанського: куди звертатись пацієнтам з Дніпровського району Херсона

Закриття лікарні імені Лучанського: куди звертатись пацієнтам з Дніпровського району Херсона

Закриття лікарні імені Лучанського: куди звертатись пацієнтам з Дніпровського району Херсона Колаж: Суспільне Херсон

Через спалах коронавірусної інфекції у Херсонській клінічній лікарні імені Лучанського, яка обслуговувала Дніпровський район обласного центру, цей медичний заклад закрили на прийом та виписку пацієнтів. Кореспонденти Суспільного поцікавились, куди ж звертатися жителям району по медичну допомогу в разі необхідності.

Згідно з наказом директора Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктора Короленка "Про тимчасовий порядок госпіталізації ургентних пацієнтів м. Херсон", в обласному центрі визначили п'ять лікарень, до яких можуть звернутися жителі Дніпровського району:

  • Херсонська міська клінічна лікарня імені Тропіних;
  • Херсонська міська клінічна лікарня імені Карабелеша;
  • Херсонська обласна клінічна лікарня;
  • Херсонський міський перинатальний центр імені Клименко;
  • Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня.

Херсонська міська клінічна лікарня імені Тропіних

Лікарня імені Тропіних на період 7-9, 11-13 та 15-18 серпня зобов'язана приймати пацієнтів з Дніпровського району з хірургічною, урологічною та гінекологічною патологіями, а також:

  • забезпечити прийом вагітних, роділь та породіль Дніпровського району з підозрою на коронавірусну інфекцію (лихоманка, задуха) у період з 5 по 18 серпня;
  • забезпечити прийом дітей з Дніпровського району по парних числах.

Херсонська міська клінічна лікарня імені Карабелеша

Лікарня імені Карабелеша, згідно з наказом Віктора Короленка, має приймати пацієнтів з кардіологічною (гіпертонічний криз, порушення ритму, серцева недостатність) та неврологічною патологіями, а також дітей з Дніпровського району по непарних числах. Кардіопацієнтів лікарня прийматиме до 18 серпня, з неврологічними патологіями - до 16 серпня.

Херсонська обласна клінічна лікарня

Херсонська обласна клінічна лікарня 10 та 14 серпня має влаштувати прийом пацієнтів із хірургічною, урологічною, гінекологічною патологіями.

Херсонський міський перинатальний центр імені Клименко

Міський перинатальний центр до 18 серпня зобов'язаний приймати вагітних, роділь та породіль з Дніпровського району без ознак лихоманки.

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня

Дитяча обласна лікарня до 18 серпня прийматиме дітей з Дніпровського району у важкому стані.

Чи буде подовжено заборону на прийом та виписку пацієнтів з лікарні імені Лучанського після 18 серпня, наразі не відомо.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди