Оновлено
"Намагалася грати агресивно". Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру в Палермо Twitter WTA

Друга ракетка України Даяна Ястремська продовжує боротьбу на турнірі WTA International в італійському Палермо. Тенісистка зізналася, що хотіла пошвидше завершити матч, тому грала агресивно.

Даяна Ястремська (WTA 25) в рамках 1/8 фіналу турніру зустрічалася на корті з француженкою Осеан Доден (WTA 116). Матч тривав два сети (1 годину 18 хвилин) і завершився перемогою українки 6-2, 6-4 .

"Я дуже рада, що пройшла до чвертьфіналу після такого довгого періоду без турнірів. Це був хороший матч, ми почали гру досить пізно. Я була дуже втомленою, тому намагалася грати так агресивно, як тільки було можливо, щоб завершити зустріч раніше", – цитує слова Ястремської після матчу БТУ.

Оновлено: У чвертьфіналі українська тенісистка зустрілася з італійкою Камілою Джорджі (WTA 89). Українка виграла першу партію й подавала на перемогу в другій, однак не реалізувала два матчболи. Гра перейшла в третій сет, де Ястремська поступилася. Підсумковий рахунок: 4:6, 7:6, 6:3.

Як відомо, у 2020 році найвищим результатом 20-річної Даяни Ястремської було потрапляння до фіналу турніру WTA Premier в Аделіїді, де вона поступилася австралійській першій ракетці світу Ешлі Барті.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start