У прифронтовій Борівській громаді на Харківщині ситуація контрольована — Тертишний

У прифронтовій Борівській громаді на Харківщині ситуація контрольована — Тертишний

У прифронтовій Борівській громаді на Харківщині ситуація контрольована — Тертишний
Бетонна стела на в'їзді до Борової була пошкоджена вибуховою хвилею під час обстрілу. 7 жовтня 2022 року. Фото: В'ячеслав Мавричев/Суспільне

На сватівсько-борівському напрямку фронту ситуація складна, але контрольована. У Боровій Харківської області, що розташована поблизу кордону з Луганщиною, ніч минула спокійно.

Про це Суспільне Харків 26 липня розказав керівник Борівської СВА Олександр Тертишний.

"Ситуація стабілізувалася. Вона важка, але контрольована. Ця ніч минула спокійно, зараз також спокійно у нас. Примусової евакуації з сіл, що межують із Луганщиною, поки немає. Хто хоче, той виїжджає, там зараз не так багато людей і лишилося. Ми вивозимо ветеранів, маломобільних людей, сьогодні також плануємо двох вивезти", — сказав Тертишний.

За його словами, у самій Боровій спокійно, людям видають гуманітарну допомогу. У селах громади, що межують з Луганщиною, більша частина жителів евакуювалася, каже Олександр Тертишний.

"У селі Чернещина на зараз лишається 50 людей з 400. Це ті люди, які не бажають їхати, дітей в цьому селі немає. У Новосергіївському лишається п'ятеро людей, їхати не хочуть. В селі Копанки люди виїздять, староста каже, що скоро вже всі виїдуть. Це непросте питання, коли в людей там худоба, господарство, вони там в погреби залізли й не хочуть їхати", — говорить голова СВА.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок