Агентство місцевих доріг Полтавської області оголосило тендер на 1 мільярд гривень

Агентство місцевих доріг Полтавської області оголосило тендер на 1 мільярд гривень

Ремонт дороги на Полтавщині
Суспільне Полтава

Державне підприємство "Агентство місцевих доріг Полтавської області" оголосило тендер на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення на 2023 рік. Очікувана вартість понад 1 мільярд гривень. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "Prozorro".

Суму, необхідну для утримання доріг, розрахував «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна», розповіла Суспільному речниця підприємства Юлія Шинкар. Це мінімальна розрахункова потреба для забезпечення експлуатаційного утриманняЕксплуатаційне утримання – масштабний комплекс робіт, який полягає в дрібному та аварійному ремонті доріг та мостів, облаштуванні узбіччя, проведення заходів із безпеки руху (встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки, облаштування зупинок для громадського транспорту, встановлення бар’єрних та тросових огороджень, ремонті штучних споруд (мостів та водовідвідних труб), насадженні дерев, видаленні порослі та карантинних рослин, місцевих доріг області. За її словами, вказана сума в тендері (1 001 474 952 гривень) – розрахункова потреба, а реальне фінансування буде залежати від надходження коштів з Дорожнього фонду та обласного бюджету і бюджетів громад.

На балансі державного підприємство "Агентство місцевих доріг Полтавської області" понад 7 тисяч кілометрів місцевих доріг у регіоні.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок