"Моральний утиск". Профсоюз французьких футболістів готовий судитися з ПСЖ через відсторонення Мбаппе

"Моральний утиск". Профсоюз французьких футболістів готовий судитися з ПСЖ через відсторонення Мбаппе

"Моральний утиск". Профсоюз французьких футболістів готовий судитися з ПСЖ через відсторонення Мбаппе
Кіліан Мбаппе. Фото: AP Photos

Чемпіон світу-2018 був сенсаційно виставлений парижанами на трансфер.

Французький профсоюз професійних футболістів (UNFP) засудив рішення ПСЖ відсторонити Кіліана Мбаппе від передсезонного туру через відмову підписувати новий контракт. Про це йдеться на офіційному сайті організації.

Контракт Мбаппе з парижанами спливає влітку наступного року. Футболіст вже заявив про намір не продовжувати угоду й відтак зможе змінити клуб у 2024 році без жодної компенсації для ПСЖ.

З цієї причини чемпіони Франції, за даними журналістів, виставили Мбаппе на трансфер. А також виключили надапника зі складу команди на передсезонний тур Японією цього літа.

У профсоюзі вважають, що дії ПСЖ в ситуації з Мбаппе носять дискримінаційний характер. Й погрожують звернутися до суду, якщо становище француза не зміниться.

"Усі гравці мають мати однакові робочі умови з іншою професійною робочою силою. UNFP вважає корисним нагадати менеджерам, що чинити тиск на найманого працівника — наприклад, через погіршення їхніх робочих умов, — аби вони пішли або погодилися на бажання роботодавця є моральним утиском, що чітко засуджується французьким законодавством".

"Тож так, UNFP залишає за собою право виступили з цивільним або кримінальним зверненням проти будь-якого клубу, що поводиться таким чином".

Що відомо

  • Мбаппе — найкращий бомбардир ПСЖ у чемпіонаті впродовж останніх п'яти сезонів. Здобув з клубом п'ять титулів французької Ліги 1 та доходив фіналу Ліги чемпіонів 2019/20.
  • Чемпіона світу-2018 пов'язують з переходом до "Реала". Також, за даними ЗМІ, пропозицію про перехід француза готує саудівський "Аль-Хіляль".
  • Цього літа ПСЖ вже покинув інший зірковий форвард — семиразовий володар "Золотого м'яча" й чинний чемпіон світу Ліонель Мессі перейшов до американського "Інтер Маямі".
На початок