Майже дві тисячі мертвих пінгвінів знайшли на узбережжі Уругваю

Майже дві тисячі мертвих пінгвінів знайшли на узбережжі Уругваю

Майже дві тисячі мертвих пінгвінів знайшли на узбережжі Уругваю
Фото: Міністерство навколишнього середовища Уругваю (gub.uy)

На узбережжя Уругваю викинуло тисячі мертвих пінгвінів, влада проводить моніторинг і закликає людей не чіпати тварин і не виносити їх із пляжу.

Про це повідомили у Міністерстві навколишнього середовища Уругваю.

У відомстві після першого огляду відзначили, що у мертвих пінгвінів не виявили пташиного грипу, точні причини смерті тварин поки невідомі.

"Враховуючи збільшення кількості загиблих пінгвінів уздовж узбережжя Уругваю, було проведено розтин, взято нові зразки та надіслано до офіційної лабораторії MGAP", — йдеться у повідомленні.

Раніше у відомстві повідомляли про раптове зниження температури в океанських водах. Наразі всі причини, які могли призвести до смерті пінгвінів, ретельно аналізують дослідники.

Що відомо про Магелланових пінгвінів

Щороку популяція Магелланових пінгвінів мігрує на сотні кілометрів із півдня Аргентини до бразильського узбережжя. Вони це роблять у пошуках їжі та теплих вод. Поява пінгвінів неподалік узбережжя Уругваю є природньою, але причини смерті залишаються загадкою. Моніторинг триває.

Як пише France24, дев'яносто відсотків із виявлених 2000 мертвих тварин — це молоді особини.

"Дев'яносто відсотків — це молоді пінгвіни без жирових запасів і з порожніми шлунками", — сказала Кармен Лейзагойен, керівниця департаменту фауни Міністерства навколишнього середовища Уругваю.

Вона наголосила, що певний відсоток може помирати під час міграції, але цього разу цифри занадто великі.

Представник неурядової організації SOS Marine Wildlife Rescue Річард Тесоре припустив, що причиною загибелі пінгвінів може бути голод.

"З 1990-х і 2000-х років ми почали спостерігати пінгвінів, яким не вистачає їжі", — сказав Річард Тесоре.

На початок