"Шахтар" розгромив "Вольсбург" і пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи

"Шахтар" розгромив "Вольсбург" і пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи Facebook

Донецький "Шахтар" здобув упевнену перемогу 3:0 (загальний рахунок - 5:1) в матчі-відповіді Ліги Європи над німецьким"Вольсбургом" . Підопічні Луїша Каштру забили всі три голи під завісу поєдинку.

Перший матч, який був зіграний ще в березні, завершився виїзною перемогою донеччан (1:2). У матчі відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи суперники зустрілися 5 серпня в Києві на НСК "Олімпійський"

Голи: Мораес, 88, 90+3, Соломон, 90+1

Упродовж зустрічі "Шахтар" володів перевагою, однак втілити її в забиті м'ячі не вдавалося. Гострі моменти біля воріт суперника були у Марлоса (влучив у штангу) та Жуніора Мораеса (врятував голкіпер). У другій половині зустрічі "гірники" мало не дістали пенальті: Хочолава сфолив на Жоао Вікторі, арбітр вказав на "точку", однак після перегляду епізоду змінив рішення й призначив штрафний удар (порушення було поза штрафним майданчиком). Хочолава ж побачив перед собою червону картку.

Утім, за дві хвилини по тому суперник також лишився у меншості: другу жовту через фол на Мораесі отримав Джон Брукс.

Кульмінація поєдинку настала на 88-й хвилині: Мораес замкнув простріл Додо й відкрив рахунок. Вже за дві хвилини перевагу подвоїв Манор Соломон. Довів ситуацію на табло до розгрому Жуніор Мораес, який перехопив м'яч у суперника й пробив точно у ворота Куна Кастельса. Тож, 3:0, і "Шахтар" проходить до 1/4 фіналу Ліги Європи.

На наступній стадії "помаранчево-чорні" зустрінуться з переможцем матчу "Айнтрахт" – "Базель". Перший поєдинок завершився перемогою "Базеля" 3:0.

• Починаючи з 1/4 фіналу поєдинки Ліги Європи гратимуть без матчу-відповіді в чотирьох містах Німеччини: Кельні, Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Чвертьфінали турніру відбудуться 10-11 серпня, півфінали - 16-17 серпня. Володаря трофею визначать у фінальному поєдинку 21 серпня, господарем якого стане Кельн (замість Гданська).
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start