Солдати Віталій Козинець та Іван Марченко з Полтавщини загинули під час захисту України

Солдати Віталій Козинець та Іван Марченко з Полтавщини загинули під час захисту України

Віталій Козинець та Іван Марченко з Полтавщини захищали Україну
Pexels

Воїни із Сенчанської та Решетилівської громад загинули на війні з Росією. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Загиблий Віталій Козинець

За словами речника, Віталій Козинець проживав у селі Вирішальне. Загинув солдат 15 липня біля села Іванівське на Донеччині. Це сталося під час виконання бойового завдання. Чоловікові було 30 років.

Солдат Віталій Козинець загинув під час захисту України на Донеччині
Портрет воїна Віталія Козинця. Facebook-сторінка Н.Сліпухової

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці голова Сенчанської громади Наталія Сліпухова, воїна мобілізували до війська у березні 2023-го. Він служив у 23-му окремому батальйоні спеціального призначення при Президентській Бригаді імені Богдана Хмельницього. Прощання із бійцем влаштували 20 липня у селі Вирішальне, де він проживав.

Загиблий Іван Марченко

36-річний солдат Іван Марченко з Решетилівської громади також загинув на війні. Це сталося 17 липня біля міста Вугледар на Донеччині. Воїн поліг через російський обстріл із ракетних систем залпового вогню, повідомив Суспільному Роман Істомін.

Солдат Іван Марченко загинув на Донеччині під час російського обстрілу
Фотографія Івана Марченка. Facebook-сторінка О.Дядюнової

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці голова Решетилівської громади Оксана Дядюнова, Іван Марченко долучився до ЗСУ на початку 2023-го. Служив на посаді номер обслуги кулеметного взводу. Чоловіка поховають 21 липня у селі Сухорабівка, де він проживав.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок