У Житомирі передадуть на потреби ЗСУ 140 мільйонів гривень, запланованих на ремонти та благоустрій громади

У Житомирі передадуть на потреби ЗСУ 140 мільйонів гривень, запланованих на ремонти та благоустрій громади

У Житомирі передадуть на потреби ЗСУ 140 мільйонів гривень, запланованих на ремонти та благоустрій громади
Фото: Суспільне Житомир

Житомирська міська рада перекине на потреби ЗСУ 140 мільйонів гривень, які були заплановані на капітальні видатки та програми благоустрою в громаді. За це 20 липня депутати проголосували на позачерговій сесії міськради.

Перед голосуванням за внесення змін у бюджет громади Житомирський міський голова розповів, що йдеться про проєкти, закладені у співфінансування.

"Зокрема, це стосується того ж таки аеропорту. Ми не знали, закінчиться війна навесні чи ні, тому у нас в бюджеті було закладено це фінансування. Сьогодні ми всі ці гроші знімаємо з капітальних видатків і перенаправляємо на оборонні програми – це і укриття, і фінансування ЗСУ, субвенції, закупівлі дронів і всього іншого на ці програми. Йдеться про суму у 140 мільйонів гривень. Сумарно ми вже бачимо, що цей рік, якщо взяти субвенцію із закупівлі для потреб ЗСУ і військові облігації, то на цей рік йдеться про один мільярд 800 мільйонів гривень. Тому, коли іноді кажуть у ЗМІ, що місцеве самоврядування не виділяє достатньо грошей, не хочу казати про інші міста, але для бюджету Житомира один мільярд 800 мільйонів – це величезні гроші", – сказав міський голова.

У процесі голосування Сергій Сухомлин розповів, що 18 липня прийшла чергова партія дронів, закуплених міськрадою для ЗСУ. Майже усі дрони, за його словами, вже розписані по всім підрозділам Житомирського гарнізону – переважно в десантно-штурмові бригади, розвідбати та інші підрозділи.

Раніше Суспільне повідомляло, що житомирянин Дмитро Лядов зареєстрував електронну петицію "Про відмову від значних витрат на декоративні ділянки міста" з проханням перенаправити заплановані на ремонт 14 парків і скверів Житомира 50 мільйонів гривень на підтримку українських військових.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок