Ремонти на енергооб'єктах України йдуть за планом — Шмигаль

Ремонти на енергооб'єктах України йдуть за планом — Шмигаль

Денис Шмигаль на Конференції з відновлення України у Лондоні
Денис Шмигаль на Конференції з відновлення України у Лондоні, 21 червня 2023 року. Фото: АР

У Міністерстві енергетики повідомили, що планова ремонтна програма на енергооб’єктах України йде згідно з графіком. За її результатами до наступного опалювального сезону Україна планує додати в енергосистему 1,7 ГВт генеруючих потужностей.

Про це у Telegram написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками наради з Міненерго, "Укренерго" та Державною інспекцією з енергетичного нагляду.

Очільник уряду зазначив, що головними темами наради були: відновлення генеруючих потужностей, планові ремонти та забезпечення інженерного захисту енергооб’єктів.

"Міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що планова ремонтна програма на енергооб’єктах іде згідно з графіком. За її результатами до наступного опалювального сезону Україна планує додати в енергосистему 1,7 ГВт генеруючих потужностей", — йдеться у дописі Шмигаля.

Він додав, що також заслухав інформацію щодо застосування розосередженої генерації та альтернативних джерел енергії.

"Доповідачі озвучили проблемні питання та шляхи їх розв’язання. Дав відповідні завдання, аби максимально відновити та убезпечити енергосистему перед новим осінньо-зимовим періодом", — написав Денис Шмигаль.

На початок