Шторм в Україні призвів до знеструмлень у 6 областях — Міненерго

Шторм в Україні призвів до знеструмлень у 6 областях — Міненерго

Шторм в Україні призвів до знеструмлень у 6 областях — Міненерго
. Ремонтна бригада енегетиків. Ілюстративне фото: УНІАН

Через негоду в Україні знеструмлювалися понад 140 населених пунктів у 6 областях, окрім того, у південних регіонах через нічну атаку РФ частково відсутня електроенергія на Одещині та Миколаївщині.

Про це 19 липня повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

"Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлювалися в Дніпропетровській області – 75 населених пунктів, у Запорізькій області – 37, в Сумській – 14, в Полтавській – 12, в Чернігівській – 6, у Київській області – 4 населених пункти", — йдеться у повідомленні.

Окрім того, нічний обстріл України російськими військами призвів до локальних знеструмлень у південних регіонах. Зокрема, через пошкодження лінії електропередачі в Миколаївської області частково знеструмлений 1 населений пункт. Також в Одеській області внаслідок пошкоджень, завданих ракетною атакою РФ, зафіксовано відключення кількох ліній електропередачі, знеструмлено майже 3 тисячі споживачів.

"Ремонтні бригади чекають на допуск, щоб почати огляд ліній та відновлювальні роботи", — розповіли в Міненерго.

Відключення електроенергії фіксують й у прифронтових областях України.

"Через обстріли знеструмлювалися 33 населених пункти у Донецькій області. Залишається без світла частина абонентів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація", — зазначається в дописі.

При цьому дефіцит в енергосистемі України відсутній.

"Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів. Дефіциту немає", — повідомили в пресслужбі Міненерго.

На початок