Контрнаступ України далекий від провалу, але буде тривалим — Міллі

Контрнаступ України далекий від провалу, але буде тривалим — Міллі

Контрнаступ України далекий від провалу, але буде тривалим — Міллі
Голова об'єднаного комітету начальників штабів армії США генерал Марк Міллі, 15 червня 2023 рік. Фото: Владислав Кравець/Суспільне

Контрнаступ України проти російських військ далекий від провалу, однак майбутня битва буде тривалою та кривавою попри те, що лінія фронту рухається повільно.

Про це заявив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі за підсумками зустрічі союзників України у форматі "Рамштайн", повідомляє Reuters.

"Це далеко не провал. Я думаю, що ще зарано робити такі заяви", — підкреслив він.

Генерал закликав не чекати на швидкі зміни на полі бою.

"Я думаю, що попереду ще багато боїв, і я зупинюся на тому, що ми говорили раніше: це буде довго. Це буде важко. Це буде криваво", — сказав Міллі журналістам.

Він додав, що Сполучені Штати та інші союзники витратили місяці на те, щоб забезпечити Україні "сталеву гору" озброєнь та навчити українські сили загальновійськовим прийомам, щоб допомогти Силам оборони прорвати російські позиції під час контрнаступу.

Раніше Міллі заявив, що союзники України підготували 17 бойових бригад для контрнаступу та понад 63 тисячі українських військових.

18 липня відбулось засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн". Захід проходив в онлайн-форматі. Відкрив міністр оборони США Ллойд Остін. Він, зокрема, сказав, що контрнаступ України є ключовим моментом війни РФ в Україні. Участь у засіданні також взяв міністр оборони України Олексій Резніков.

На початок