UAnimals подала заяву до поліції на зоопарк на Полтавщині. Що сталося

UAnimals подала заяву до поліції на зоопарк на Полтавщині. Що сталося

Уточнено
Звіринець у Котельві
Контактний зоопарк у місті Котельва Полтавської області. UA Animals

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції на контактний зоопарк у Котельві на Полтавщині. Вони вимагають перевірити стан здоров'я тварин та умови їхнього утримання, повідомила представниця гуманістичного руху UAnimals у Полтаві Людмила Хоменко.

Перевірку звіринця ініціювали після випадку, що стався наприкінці червня. Тоді лев покусав чоловіка в зоопарку, повідомила Людмила Хоменко.

Так живуть тварини у волєрах
Умови проживання тварин у вольєрах зоопарку в Котельві. UA Animals
«Ми зробили огляд, фотографії, наші представники були на місці. Люди не розуміють, що в таких умовах не можна тримати тварин», - каже Людмила Хоменко.

За словами речника Полтавського райуправління поліції Василя Зуба, правоохоронці можуть розпочати кримінальне провадження за частиною першою статті «Жорстоке поводження з тваринами». Максимальна санкція - обмеження воліОбмеження волі – це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварин.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter| YouTube| Facebook

На початок