У мікрорайоні Корабел Херсона поновили газопостачання до більшості домівок

У мікрорайоні Корабел Херсона поновили газопостачання до більшості домівок

У мікрорайоні Корабел Херсона поновили газопостачання до більшості домівок
Херсон. Комунальники прибирають бруд та сміття з вулись після відходу води, 15 червня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

У Херсоні протягом останніх двох діб газ подали до 29 квартир у мікрорайоні Корабел. Загалом централізоване постачання відновили у 90% абонентів цього житлового масиву. Не підключені ще 1600 домівок. Про це у Telegram повідомив керівник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За його словами, тривають роботи з очищення мікрорайону, який був затоплений внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС.

"У мікрорайоні Корабел рятувальники, комунальники та волонтери продовжують наводити лад – розчищають від мулу та сміття дороги, вивозять затоплені речі. Протягом двох днів прибралися на 38 гектарах, звідти вивезли близько півтисячі тонн сміття", йдеться у повідомленні.

У дописі зазначається, що понад п'ять тисяч жителів, чиє майно постраждало від затоплення, вже звернулись за державною допомогою у розмірі п'ять тисяч гривень. За виплатами з місцевих бюджетів більше, ніж тисяча жителів, міжнародні організації спрямували на виплати понад 23 мільйони для трьох тисяч жителів.

Також Олександр Прокудін повідомив, що в області відновили роботу офіси бюро технічної інвентаризації.

"Фахівці видають майнові довідки в офісах у Херсоні, Великій Олександрівці та Білозерці. Протягом тижня мають відкритися й у Високопіллі", повідомили в ОВА.

Як повідомив 5 липня керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков, мікрорайони Корабел і Острів придатні до життя після сходження води, туди вже подали газопостачання в багатоквартирні будинки.

З 4 липня у Херсоні зняли заборону на в'їзд до Гідропарку та Нафтогавані. Відповідне рішення прийняли на засіданні Ради оборони Херсонської області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок