У Чернівцях біля клубу "Роша" відремонтують мережі й вулицю

У Чернівцях біля клубу "Роша" відремонтують мережі й вулицю

У Чернівцях біля клубу "Роша" відремонтують мережі й вулицю
Ремонт водопровідних мереж на Горіхівській. Фото: Суспільне Чернівці

На вулиці Горіхівській у Чернівцях капітально ремонтують водопровідні мережі. Це вартує понад 6,5 мільйонів гривень. Завершити роботи мали торік, втім через складнощі ремонту на ділянці терміни двічі переносили. Після ремонту мереж, на вулиці зможуть розпочати поточний ремонт дороги.

"Обіцяли, що до весни вулицю зроблять"

Жителька мікрорайону "Роша" Ольга каже, що через тривалий ремонт дорогою важко ходити, а через поганий стан тротуару травмувалася.

"Вони перерили цю дорогу, що не можна пройти. На тротуарі все розрито, якось йшла в магазині й перечепилася. Тепер маю синець. Тут постійно роблять ремонти й викопують ями, але ніколи не завершують", – розповідає жінка.

За словами місцевої жительки Альони, дорога на ділянці біля клубу тривалий час у поганому стані. Жінка має авто й скаржиться, що через постійні ремонти їздити ділянкою важко.

"Я розумію, що замінюють комунікації, дуже приємно, що йде ремонт. Але відверто, це вже надовго затягнулось. Проїхати неможливо. Коли нема дощу, пил стоїть стовпом. Коли йде дощ, то тут болото й проїхати неможливо", – каже Альона.

У мікрорайоні "Роша" ремонтують водопровідні мережі
У мікрорайоні "Роша" ремонтують водопровідні мережі. Фото: Суспільне Чернівці

На частині вулиці Горіхівська поточно відремонтують дорогу
На частині вулиці Горіхівська поточно відремонтують дорогу. Фото: Суспільне Чернівці

"З осені тут то розкопують, то закопують. Нам обіцяли закінчити вулицю до весни, щоб люди могли комфортно проїхати чи пройти. Людям важко переходити дорогу", – розповідає жителька Роші Ганна.

"Мережі мали відремонтувати до кінця 2022 року"

Капітально відремонтувати водопровідну мережу від вулиці Дзержика до Горіхівської мали до кінця минулого року, йдеться в тендері. Втім через складнощі ремонту на цій ділянці роботи перенесли, розповів Суспільному гендиректор водоканалу Андрій Колесник.

Наразі на вулиці замінюють відразу дві водопровідні мережі: магістраль високого тиску, від якої отримує воду весь мікрорайон, та розподільчу мережу. Роботи мають завершити до 10 серпня.

У Чернівцях біля клубу "Роша" відремонтують дорогу та мережі
Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях планують відремонтувати дорогу та мережі на вулиці Горіхівській
Фото: Суспільне Чернівці

Коли ремонт мереж завершать, на вулиці відремонтують приблизно 250 метрів дороги. Згідно з тендерною документацією, на ділянці замінять дорожнє покриття, оновлять тротуари та зроблять водовідведення.

Участь у тендері взяли три фірми. Найменшу суму – понад 9 мільйонів гривень – запропонувала тернопільська фірма "БМБУД", йдеться на платформі YouControl. Підприємство понад шість років займається будівництвом доріг.

Завершити ремонт вулиці мають до 1 жовтня цього року.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок