Конфлікт між пенсіонером та 15-річною дівчиною у Рівному: поліція почала розслідування

Конфлікт між пенсіонером та 15-річною дівчиною у Рівному: поліція почала розслідування

У Рівному пенсіонер завдав тілесних ушкоджень неповнолітній дівчині, про це 13 липня повідомили у пресслужбі поліції. Чоловік пояснив, що він зробив зауваження неповнолітнім у дворі, однак вони почали йому грубити та погрожувати.

Подія трапилась на вулиці Набережній 12 липня. Зі слів пресофіцерки Юлії Дуднік, між 68-річним жителем Рівного та групою підлітків виник конфлікт.

Чоловік каже, що коли він із дружиною приїхав до будинку за місцем проживання, зробив зауваження неповнолітнім, які сиділи на лавці та вживали ненормативну лексику. Утім, у відповідь вони почали грубити та погрожували пошкодити автомобіль рівнянину.

"Потому пенсіонер схопив 15-річну дівчинку за руку, відтягнув на декілька метрів та штовхнув. Остання впала та травмувала коліна: попередньо медики діагностували у неї забої та осаднення. Із заявою про завдані тілесні ушкодження до поліції того ж дня звернулася 40-річна матір потерпілої", — повідомила пресофіцерка.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень. Санкція статті передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн), або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок