Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр Андрєєв

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр Андрєєв

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр Андрєєв Суспільне Херсон

200 балів з двохсот можливих на зовнішньому незалежному оцінюванні з математики отримав випускник фізико-технічного ліцею Олександр Андрєєв. Як успішно скласти іспити? Cвоєю історією хлопець поділився з кореспондентами Суспільного.

193 бали за іспит з фізики, української мови і літератури та 200 балів за тестування з математики, - такі результати Олександра Андрєєва. Хлопець говорить, що його секрет успіху простий: хочеш досягти своєї мети – наполегливо працюй.

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр АндрєєвСуспільне Херсон

Олександр Андрєєв отримав 200 балів на ЗНО з математики

"З математики, чесно кажучи, я не думав, що у мене буде 200 балів. Я думав, що буде десь 198 чи 199, тому що мені треба було десь зробити помилку. Неуважність, у мене звичайно є. Все вийшло добре".

Щоб добре здати ЗНО, говорить Олександр, він посилено готувався з сьомого класу. Допомогли хлопцю і участь у малій академії наук та олімпіадах.

"Фактично на олімпіадах – це як і на ЗНО, тому що там також треба планувати свій час, розраховувати свої сили. Це мені і допомогло при написанні ЗНО. Вільний час був. Карантин на це дуже гарно вплинув, тому що ти нічим необмежений, ти можеш самостійно планувати свій вільний час. Розуміти, скільки тобі потрібно для української мови, математики чи фізики. Звичайно, ти можеш відпочити і це підвищує ефективність підготовки", - розказує Олександр Андрєєв.

"Розумові здібності Олександра виділялись серед інших учнів. Він обдарований та скромний". Так хлопця характеризує його вчитель математики Дмитро Карпенко.

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр АндрєєвСуспільне Херсон

Вчитель математики Дмитро Карпенко

"Це учень здібний, наполегливий. Завжди працював дуже активно. Деякі задачі розв'язував швидше, ніж інші діти", - розказує Дмитро Карпенко.

Олександр Андрєєв переможець обласного та всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. "Він не боїться труднощів та завжди йде до своєї мети", - так про хлопця говорить його науковий керівник Юрій Ніколаєнко:

"Учень, який нічого не боїться і готовий працювати над новими темами. Ми працювали над такими складними темами, які відносяться до області наближення методів математичної фізики, для того, щоб це опанувати, щось розуміти і зробити самому – треба немало попрацювати, тому що ця тема відповідає десь 3 курсу університету".

Директор Херсонського фізико-технічного ліцею Микола Бабенко говорить, чекали, що цього року буде більше випускників, які отримують 200 балів за ЗНО, але карантин вніс свої корективи.

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр АндрєєвСуспільне Херсон

Директор Херсонського фізико-технічного ліцею Микола Бабенко

"Цього року у нас ще є 12 учнів, які мають результати 198-199,5. Ви ж розумієте, що це результати, які засвідчуюють високий рівень підготовки цих учнів. Треба, щоб була системна освіта. Для цього необхідно, щоб був досить великий об'єм матеріалу на вивчення, щоб дитина використала аналіз. Не користуючись тільки відтворенням, а аналізувати те, що він вивчив", - говорить Микола Бабенко.

Олександр Андрєєв планує вступати до Київського національного університету ім.Тараса Шевченка на механіко-математичний факультет. Спеціальність "статистика". Говорить, його секрет успіху простий: хочеш досягти своєї мети – наполегливо працюй.

Як скласти ЗНО з математики на 200 балів знає херсонець Олександр АндрєєвСуспільне Херсон

Олександр Андрєєв, який склав ЗНО з математики на 200 балів

"Працювати, працювати наполегливо, не покладаючи рук, навіть якщо щось не отримається чи ти думаєш, що вже сил немає – все одно треба руки тримати, зціпити зуби і працювати".

Анна Тонг, Володимир Чепинога.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди