У Полтаві переселенці можуть отримати гроші на відкриття бізнесу

У Полтаві переселенці можуть отримати гроші на відкриття бізнесу

Гроші на власний бізнес можуть отримати ВПО. які проживають у Полтавській області
БФ СОС Дитячі Містечка Україна

До 150 тисяч гривень можуть отримати внутрішньо переміщені особи, щоб відкрити та розвивати власну справу. Це ініціатива міжнародної благодійної організації "БФ СОС Дитячі Містечка Україна", повідомила Суспільному менеджерка з самозайнятості фонду Лілія Шеіна.

Гроші дають на реалізацію власної справи для підтримки переселенців з дітьми. За словами Лілії Шеіної, такі проєкти дають можливість створити нові робочі місця та розвивати малий і середній бізнес в Україні.

Що робитимуть учасники у рамках проєкту:

  • пройдуть триденне навчання;
  • розроблять бізнес-план щодо відкриття чи поновлення власної справи.
"Ми надаємо гранти на розвиток власної справи, бо вважаємо, що важливо давати людям можливість розвиватися, працювати, відновлюватися. Крім того, цей проєкт позитивно вплине на економічний, соціальний розвиток місцевих громад, і це наш стратегічний вклад у розвиток українського суспільства", - каже менеджерка.

Хто може взяти участь у проєкті

  • Родини з дітьми, які зареєстровані як ВПО;
  • Люди, що мають статус ФОП, діяльність якого вимушено призупинили;
  • Люди, готові відкрити ФОП у найближчий місяць.

Що отримають учасники проєкту:

  • До 150 тисяч гривень на відкриття власної справи;
  • Консультацію та супровід у розробці та реалізації бізнес-плану.

Участь у проєкті безплатна. Подати заявку можна за посиланням. На Полтавщині навчання влаштують у Полтаві, Кременчуці, Лубнах та Миргороді.

2023-го планують надати гроші на відкриття близько 100 підприємницьких проєктів. На це передбачено 10 мільйонів гривень, каже Лілія Шеіна.

Взяти участь у проєкті можуть внутрішньо переміщені особи, які проживають у Полтавській, Дніпропетровській, Київській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях.

"СОС Дитячі Містечка" - це благодійна недержавна організація. В Україні працює з 2003-го року для попередження сирітства, розвитку сімейних форм виховання дітей та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.

На початок