"Я зачинила двері й побігла до сусідки. Тільки почала бігти і другий приліт". Очевидці про обстріли у Херсоні

"Я зачинила двері й побігла до сусідки. Тільки почала бігти і другий приліт". Очевидці про обстріли у Херсоні

Ексклюзивно
"Я зачинила двері й побігла до сусідки. Тільки почала бігти і другий приліт". Очевидці про обстріли у Херсоні
Херсон. Вибиті вікна, посічені стіни в багатоповерхівці внаслідок обстрілу РФ, 11 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Пообідні російські військові обстріляли середмістя Херсона. Поцілили у гуманітарний штаб та житлові будинки. Серед поранених 8-річна дівчинка. Про наслідки обстрілів розповіли херсонці кореспондентам Суспільного.

Олег разом з дружиною показує будинок після обстрілу, який стався вдень. Найбільше пошкоджена вітальня.

"Ось підійдіть і подивіться, ось місце прильоту і що нас чекає з ремонтом. Вирва над вікном, мабуть, є місцем влучання", говорить херсонець.

обстріли очевідці
Херсон. Зруйнована кімната, сміття на підлозі внаслідок російського обстрілу, 11 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

У дах їхньої кімнати влучив снаряд. Потріскалися стіни та посипалася стеля в кухні і кімнаті.

"Друга кімната витримала — стеля натяжна, але сьогодні-завтра може впасти на голову, бо там глина. Будинок збудований 1898 році", розповів Олег.

обстріли очевідці
Херсон. Зруйнована стеля в будинку внаслідок російських обстрілів, 11 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

За словами чоловіка, під час обстрілу, вдома нікого не було. Про те, що у їх будинок влучив снаряд дізналися від сусідів.

"28 січня цього року за цією стіною був вже приліт. Чоловік вже постраждав. Йому у Празі зробили операцію, відрізали руку. Ось за цією стіною був вже приліт", розповідає дружина.

обстріли очевідці
Херсон. Діра в стіні, уламок російського снаряду, 11 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Уламки пошкодили фасади, вибухова хвиля вибила вікна у будинках через дорогу. Ольга Дмитрівна майже одразу почала прибирати у магазині. Всередині, розказує жінка, майже все ціле, пошкоджені вікна, які були затягнуті плівкою.

"Тут була в магазині. Страху не було. Був якийсь поштовх від вибухової хвилі і я одразу присіла. У нас вирвало плівку. Вікна ми забили", розповіла жінка.

обстріли очевідці
Херсон. Шматки гілок, сміття, на розбитому внаслідок обстрілів авто, 11 липня 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Будинок Людмили обстріл не зачепив. У цей час жінка була на кухні. Каже, злякалася, коли почула перший вибух.

"У мене зараз такі панічні страхи. Я зачинила двері і побігла до сусідки. Тільки почала бігти й другий приліт. Я біля гаража присіла, а потім і третій одразу вибух. Дивлюся, наче не падають уламки і побігла до сусідки", згадує жінка.

Російські війська вдень 11 липня вдарили по гуманітарному штабу у Суворовському районі Херсона. Відомо про п'ятьох поранених внаслідок обстрілу військами РФ Херсона. Серед них 8-річна дитина, яка знаходилася на подвірʼї будинку. 68-річного чоловіка з важкими пораненнями та 56-річну жінку, 52-річного чоловіка з середнього ступеня тяжкості поранення доставили у лікарні.

У першій половині дня 11 липня армія РФ вдарила з реактивних систем залпового вогню "Град" по селу Софіївці Станіславської громади Херсонської області, загинула жінка, поранений чоловік.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок