Майже 80% кандидатів хочуть бути зараховані до кадрового резерву у Криму — Алюшина

Майже 80% кандидатів хочуть бути зараховані до кадрового резерву у Криму — Алюшина

Майже 80% кандидатів хочуть бути зараховані до кадрового резерву у Криму — Алюшина
Очільниця Нацагентства України з питань державної служби Наталія Алюшина. Фото: сайт nads.gov.ua

Голова Національного агентства з питань державної служби Наталія Алюшина заявила, що 80% кандидатів, які подали заявки до проєкту зі створення кадрового резерву для ДОТ, виявили бажання бути зарахованими до резерву у Криму.

Про це вона розповіла у Кабінеті Міністрів України на нараді щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Зазначається, що проєкт зі створення кадрового резерву для ДОТ — це експериментальний проєкт щодо підвищення кваліфікації осіб, які виявили бажання працювати на деокупованих територіях. У контексті забезпечення кадрами – державні органи на ДОТ, зокрема військові адміністрації.

За словами очільниці НАДС, майже 80% кандидатів хочуть бути зараховані до кадрового резерву у Криму. Водночас обирають Запорізьку, Луганську та Донецьку області.

"За першу добу 3 липня, як запрацював резерв, ми мали 82 заявки. Станом на 10 липня 13:00 маємо 342 у резерві відновлення, 301 анкета була оброблена та зарахована до резерву", - розповіла посадовиця.

Наталія Алюшина також поділилась, як проходить зарахування до резерву.

"Протягом 5 днів ми повідомляємо про зарахування до резерву. Перевіряємо на відповідність заповнених скриньок стосовно досвіду роботи та професійного досвіду. Причини не зарахування до резерву — відсутність громадянства України чи подвійне громадянство, якщо людина неправильно заповнила паспортні дані", — наголосила голова НАДС.

Кандидат отримує повідомлення щодо зарахування до резерву, а після цього необхідно скласти тест з 10 питань на загальну ерудицію, зокрема знання Конституції, законодавства щодо державної служби, Європейської інтеграції та антикорупційного законодавства.

Також кандидатам необхідно заповнити мотиваційний опитувальник, який дозволить визначити наміри та мотивацію вступу до кадрового резерву.

"У подальшому, маючи такий резерв, ми можемо відгукуватись на запити з боку обласних військових адміністрацій. Губернатори будуть звертатись до національного агентства, щоб заповнити свої вакансії відповідно до потреб за напрямами. Ми зможемо надавати інформацію з нашого боку. Тоді, губернатор зі своїм управлінням персоналу будуть самі обирати собі людей з того переліку, який ми надамо", — проінформувала Алюшина.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок