У Сосниці, що на Чернігівщині, відновлює роботу безкоштовний прокат велосипедів: що відомо

У Сосниці, що на Чернігівщині, відновлює роботу безкоштовний прокат велосипедів: що відомо

У Сосниці, що на Чернігівщині, відновлює роботу безкоштовний прокат велосипедів: що відомо
ФОТО: Суспільне Чернігів (архів)

У Сосниці, що на Чернігівщині, після місячної перерви через вандалізм, відновлюють безкоштовний прокат велосипедів. Цю інформацію Суспільному повідомив голова Сосницької громади Андрій Портний.

З 10 липня запрацює одна стоянка з чотирьох, біля лікарні. Як повідомила керівниця Центру надання соціальних послуг Тетяна Сіра, після того, як минулого місяця велосипеди почати псувати, прокат зупинили. Нині ж він працюватиме з деякими змінами. Буде тільки одна стоянка, а велосипед можна буде взяти, лише за наявності документа, що посвідчує особу.

"Порадившись, ми вирішили все ж таки відкрити хоч одну стоянку. Будемо відкривати біля лікарні, але вона буде працювати з 8:00 по 17:00. Наш працівник буде видавати велосипеди тільки за посвідченням (паспорт або пенсійне посвідчення). Записувати буде номер телефона, і людина буде брати соціальний велосипед, і вже користуватися ним у своїх цілях. Але будемо видавати тільки тим людям, які будуть приїжджати в громаду, це громадяни, які з наших навколишніх сіл", — повідомила Тетяна Сіра.

Нагадаємо, безкоштовний прокат велосипедів у Сосниці відкрили у квітні 2021 року. Закупили 25 штук, облаштували чотири зупинки. Всі велосипеди були однакові на вигляд та укомплектовані дитячими кріслами.

Ідею соціального прокату працівники селищної ради запозичили в Польщі й вирішили реалізувати проєкт у себе. Витратили на це 450 тисяч гривень. З них 400 тисяч – це гроші Польського Фонду міжнародної солідарності та 50 тисяч – з бюджету Сосницької громади.

Про те, як відкривали безкоштовний велопрокат у Сосниці можна переглянути наш сюжет:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок