В Івано-Франківській обласній лікарні відкрили центр діагностики неврологічної патології

В Івано-Франківській обласній лікарні відкрили центр діагностики неврологічної патології

В Івано-Франківській обласній лікарні відкрили центр діагностики неврологічної патології
Центр діагностики неврологічної патології. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні відкрили центр діагностики неврологічної патології. У закладі надаватимуть допомогу хворим із судинно-мозковою патологією, з серцевою дисфункцією, вестибулярними порушеннями центральної та периферичної нервової системи, розповіла Суспільному завідувачка центру Надія Сегін.

З її слів, семеро медиків діагностуватимуть неврологічні патології у центрі — від серцево-судинних захворювань до фантомних болей.

Очолює центр діагностики неврологічної патології Надія Сегін
Завідувачка центру діагностики неврологічної патології Надія Сегін. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Пацієнти з головними болями, з вестибулярними порушеннями, з кардіологічною патологією, травмами периферичних нервів, зокрема, у військових, — це все є дуже актуальним. Тому ці патології ми теж діагностуємо", — каже Надія Сегін.

У Франківській обласній лікарні обстежують хворих з неврологічною патологією
У центрі обстежують неврологічні патології — від серцево-судинних захворювань до фантомних болей. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Військовослужбовець Іван — один з перших пацієнтів центру. У чоловіка — посттравматичний біль голови після контузії.

"Я не звертав увагу, був на передовій, там була травма, і вона проявилася, коли сюди приїхав. Бо тут вже спокій, без адреналіну. Коли та у який момент вона сталася, я не можу сказати, бо там я на неї не звертав уваги", — згадує Іван.

Боєць Іван лікується у центрі діагностики неврологічної патології
Військовослужбовець Іван — пацієнт центру діагностики неврологічної патології. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У кабінеті болю та ботулінотоксинотерапії, розповідає Надія Сегін, на УЗД-апараті хворим проводитимуть різні обстеження. Зокрема, каже лікарка, тут допомагатимуть пацієнтам долати біль після ампутацій.

"Для людей, які мають фантомний біль, на такому обладнанні можна точно визначити місце локалізації невриномиПухлини, що повільно розвиваються і приєднуються до будь-якого нерва в тілі. , яка є причиною виникнення фантомних болей. Можна прицільно зробити ботулінотоксинотерапію, а в наступному — використати метод радіочастотного лікування. Це допоможе пацієнтам позбавитися фантомного болю принаймні на рік", — пояснює Надія Сегін.

З її слів, пройти обстеження у центрі діагностики неврологічної патології можуть пацієнти, які лікуються стаціонарно в лікарні, або ж після скерування сімейного лікаря.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок