TikTok працює над застосунком, що може створювати музику за допомогою ШІ

TikTok працює над застосунком, що може створювати музику за допомогою ШІ

TikTok працює над застосунком, що може створювати музику за допомогою ШІ
Фото: ms.detector.media

Материнська компанія TikTok — ByteDance — створила застосунок, який генеруватиме музику, користуючись технологіями штучного інтелекту. Сервіс отримав назву Ripple і зараз перебуває на стадії закритого тестування

Інтерфейс Ripple досить простий — користувачам потрібно лише наспівати мелодію в мікрофон телефона, а програма перетворить її на музику, додавши згенероване ШІ звучання гітар, барабанів і басів. Тривалість пісні залежить від кількості часу, протягом якого людина наспівувала в телефон. Також у Ripple є опція, яка генерує інструментальні версії, без вокалу.

Це перетворює Ripple на зручний інструмент для артистів-початківців, які, можливо, не мають інструментальних навичок, але мають палке бажання створювати оригінальну музику.

тік так і ші
Новий додаток від творців TikTok для створення музики. Фото: ByteDance Ripple, engadget.com

У Ripple також є "віртуальна студія звукозапису", де користувачі можуть вирізати та переміщати аудіофайли, створюючи свою ідеальну пісню з уривків, наданих ШІ.

У ByteDance зазначили, що вся музика, використана для навчання Ripple, була ліцензована спеціально під це завдання або й так належала компанії.

Користувачі зможуть завантажувати свої музичні твори на TikTok або інші соціальні медіаплатформи. Поки що Ripple доступний для невеликої групи бета-тестерів за запрошенням.

Навесні 2022 року TikTok запустив власну платформу для просування та дистрибуції музики під назвою SoundOn. Окрім дистрибуції на TikTok, SoundOn може поширювати музику на інших платформах, як-от Spotify, Apple Music та Instagram.

Тепер, з виходом нового застосунку, може скластися враження, що TikTok позиціює себе як універсальний інструмент для творців музики: Ripple — щоб створити пісню і перетворити її на трек, а SoundOn — для поширення на TikTok та інших платформах.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок