У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах. Карта

У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах. Карта

У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах. Карта
. УНІАН

В Україні визначили вісім регіонів, в яких будуть встановлені "червоні" та "помаранчеві" зони, що перевищили базові нормативи МОЗ.

"Кожної п'ятниці ми будемо проводити планову комісію, де будемо аналізувати актуальні показники, які в нас є, та визначати перелік регіонів, які увійшли до тієї чи іншої зони. І цей перехід починатиметься з понеділка і триватиме тиждень, щоб ми могли проаналізувати, тобто буде два дні для того, щоб регіон підготувався", — повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 31 липня.

Загалом до червоної, помаранчевої та жовтої зони розповсюдження коронавірусу потрапили адміністративно-територіальні одиниці 8 областей України. Це стосується Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей.

З понеділка, 3 серпня, у "червону" зону потраплять: місто Луцьк, Тернопіль і в Чернівецькій області - Кіцманський район.

"Помаранчевий" рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 встановлять: у Волинській області - Луцький та Любешівський райони; Івано-Франківській області - місто Івано-Франківськ та Тисменицький район; у Львівській області - Львів, Миколаївський район, Перемишлянський район, Пустомитівський район; у Тернопільській області - місто Бережани та Бучацький район.

До "жовтої" зони потрапили Турійський, Горохівський, Локачинський, Ківерцівський, Маневицький райони Волинської області; Кам'янка-Бузький, Жовківський, Яворівський райони Львівської області; вся без виключення Закарпатська область; Богородчанський, Косівський, Надвірнянський, Городенківський райони та місто Яремче в Івано-Франківській області; Путильський, Сторожинецький, Глибоцький, Хотинський, Сокирянський райони в Чернівецькій області; Козівський, Бережанський, Лановецький, Гусятинський, Чортківський райони в Тернопільській області; Крижопільський, Тульчинський, Немирівський, Вінницький, Калинівський, міста Вінниця й Могилів-Подільський у Вінницькій області; Любарський, Романівський, Пулинський, Черняхівський, міста Новоград-Волинський, Житомир, Малин, Бердичів у Житомирській області.

Всі інші райони та міста України потрапили до "зеленої" зони.

У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах
Які регіони опинились у червоній зоні. Facebook/Сергій Гайдай

Що відомо

  • Уряд ухвалив постанову, яка передбачає встановлення карантину з 1 по 31 серпня, проте умови обмеження визначатимуться тим, у якій із чотирьох зон — "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" чи "червоній" — перебуває той чи інший регіон.
  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив різницю між зеленою, жовтою і помаранчевими зонами поширення COVID-19.
  • У МОЗ кажуть, що між "червоними" і "зеленими" областями обмежать рух та встановлять пости.
На початок