Полтавські волонтери купили та передали для військових системи "Starlink"

Полтавські волонтери купили та передали для військових системи "Starlink"

Полтавські волонтери передали бійцям Старлінки
Волонтери "Полтавського батальйону небайдужих" передали бійцям системи зв'язку. Суспільне Полтава

Полтавські волонтери придбали для військових дві системи супутникового зв’язку "Starlink". Пристрої для бійців у Запорізьку та Луганську області передали волонтери фонду "Полтавський батальйон небайдужих", розповіла Суспільному його представниця Яніна Барибіна.

Харківський нацгвардієць Антон Демиденко приїхав у Полтаву по допомогу від місцевих волонтерів. Для його підрозділу на Луганщину придбали та передають систему супутникового зв’язку.

Волонтери купили та передали для ЗСУ дві системи "Starlink"
Гроші на Старлінки збирали волонтери. Суспільне Полтава

"Зараз є проблема зі зв’язком. Всі села, в яких ми перебуваємо, перебувають у зоні бойових дій, по яких наносяться артилерійські й ракетні удари. Зв’язку немає, тож "Starlink" хороша нагода налагодити зв’язок", - каже нацгвардієць Антон Демиденко.

Пристрій допомогли придбати волонтери "Полтавського батальйону небайдужих". Гроші збирали, зокрема, під час екскурсії до Свято-Успенського собору ПЦУ та його дзвіниці, яку влаштували за благодійні внески 28 червня.

Благокава - збирає гроші для потреб військових
Гроші на сиcтеми зв'язку збирали донатами на каву і екскурсії. Суспільне Полтава

"Наставником цього собору був у середині ХІХ століття – у кінці ХІХ століття був мій п’ять разів прадідусь – Артемон Вікторович Малишевський, священник міста Полтави, який присвятив понад 20 років служінню в цьому соборі", - говорить нацгвардієць Антон Демиденко.

"Екскурсія зібрала дуже багато коштів, але, крім цього всього, ми мали так само і майстер-класи з качаної каші, які допомогли нам, проводили виставку етнофотографині Анни Сенік, під час якої виступали діти, і так само закликали донатити для Збройних сил України", - каже волонтерка БФ “Полтавський батальйон небайдужих” Яніна Барибіна.

За словами Яніни Барибіної, за 48 тисяч гривень волонтери придбали два пристрої "Starlink". Інший передали військовим у Запорізьку область.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок