У Spotify можуть зʼявитися музичні кліпи

У Spotify можуть зʼявитися музичні кліпи

ЗМІ
У Spotify можуть зʼявитися музичні кліпи
Фото: Getty Images

Незабаром Spotify може дозволити дивитися музику, а не лише слухати її. Видання Engadget зазначає, що стримінговий сервіс розглядає опцію додати музичні відео у застосунок.

За інформацією джерел видання, Spotify веде переговори з потенційними партнерами, але незрозуміло, хто підтримає цю функцію і коли вона може з'явитися. Сама компанія поки відмовилася від коментарів.

Нині відео на Spotify обмежується подкастами, 30-секундними сюжетними кліпами (щоб допомогти артистам розповісти про свою роботу) та 10-секундними GIF-файлами, які зациклюються під час прослуховування певної пісні.

У березні 2023 року сервіс запустив домашню стрічку, подібну до TikTok, але вона призначена більше для пошуку музики та подкастів, ніж для перегляду відео.

Декілька років тому компанія також спробувала використовувати телевізійний контент, наприклад кліпи від Comedy Central та ESPN, але це не було надто популярним.

Ця концепція не є новою для потокових музичних сервісів. Музичні кліпи є і в Apple Music. Однак додавання їх до Spotify може привабити додаткову аудиторію, яка в іншому разі дивилася б відео на YouTube. Це також доповнить контентом нову стрічку й допоможе Spotify залучити глядачів із соціальних мереж, як-от Instagram і TikTok.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок