Тенісистка Леся Цуренко: "Хочеться більше уваги до тенісу з боку медіа". СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Тенісистка Леся Цуренко: "Хочеться більше уваги до тенісу з боку медіа". СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Тенісистка Леся Цуренко: "Хочеться більше уваги до тенісу з боку медіа". СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ wtatennis.com

У рубриці PRESS START Youtube-каналу “Суспільне Спорт” Леся Цуренко поділилась, які речі нервують її у спорті та що вона робитиме після завершення кар’єри. А також – зізналася, що мріє зробити комусь ремонт.

П’ята ракетка України та чвертьфіналістка турніру Великого шолома US Open (2018) Леся Цуренко розповіла, що любить теніс за різноманітність, однак є речі, які їй не подобаються.

“Подорожі: здавалося б, це весело, класно, всі ці перельоти. Але дуже-дуже часто в нас запитують: “Що ви везете в сумках?”. У нас у всіх великі тенісні сумки. Відповідаємо “Тенісні ракетки”. Вони: “Не можна, це зброя”. Ні, це не зброя, це лише тенісні ракетки.

Ще вони розказують, що тенісна сумка не поміщається у багажне відділення над кріслом. Поміщається, влазить! І це завжди одне й те ж…” – зазначила Леся.

31-річна тенісистка поділилася, що планує завершити кар’єру на позитивній ноті: повернути позиції в рейтингу WTA й, можливо, виграти турнір Великого шолома. А після великого спорту бачить себе або в тренерській роботі, або в організаційній.

“Велика мрія в мене – розвиток тенісу в Україні для всіх вікових категорій. Хочеться більше уваги до тенісу з боку медіа. Я знаю, наскільки це приємно, коли після матчу на тебе чекають журналісти, ставлять тобі запитання. Відчуваєш, що ти робиш щось класне, велике. І зовсім інше, коли після турніру ти завершуєш – і немає зовсім нікого”.

Також Цуренко уявила, що має свій бізнес, і поміркувала, кого з відомих тенісисток узяла б на роботу. Виявилося, що спортсменка захоплюється дизайном інтер’єру і з радістю зробила б комусь ремонт.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс