У Полтаві планують створити ботанічний заказник "Гришків ліс"

У Полтаві планують створити ботанічний заказник "Гришків ліс"

У Полтаві створять заказник "Гришків ліс"
Ілюстративне фото, Unsplash

3 липня на засіданні постійної комісії з питань регулювання охорони довкілля розглянули питання про створення ботанічного заказника "Гришків ліс" у Полтаві. Аби його розглянули на сесії, за це проголосували п’ятеро депутатів. Про це стало відомо із трансляції засідання.

Зелену зону "Гришкін ліс" планують перетворити на ботанічний заказник, аби захистити, зокрема, від незаконних вирубок, повідомила заступниця начальника міського управління з питань містобудування та архітектури Наталія Сирота.

«Виготовлено було наукове обґрунтування на 147 сторінок з цінними рослинами, фауною та флорою. Нині ця територія у нас рахується як зелена зона з 2009 року. Назву ботанічного заказника планують змінити на історичну - «Гришків ліс», - розповіла під час засідання комісії Наталія Сирота.

Цей проєкт рішення підготовлений за зверненням від обласного департаменту екології. Якщо депутати Полтавської міськради підтримають його, остаточне рішення за обласним департаментом.

За словами керівника обласного департаменту екології Сергія Олейнікова, на території Полтавщини є 162 заказники місцевого значення.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок